
Він поставив завдання залучити до розробки проєкту, в першу чергу, жителів мікрорайону, а також експертів з ЄС.
Павлов зазначив: «У Кривому Розі, за підтримки експертів з ЄС, буде реалізований урбаністичний проєкт за участю мешканців. Громада «Зарічного-4» візьме участь у розробці проєкту з розвитку мікрорайону. Як під час планування міського простору в європейських містах, криворіжці сформулюють, що і як має бути зроблено в їхньому мікрорайоні. «Зарічний-4» стане першим пілотним проєктом. Там одна з найскладніших інфраструктур в місті, 20 тисяч жителів, велика концентрація багатоповерхових будинків на невеликому просторі. Тому, буде відпрацьована модель, щоб надалі максимально ефективно модернізувати й інші мікрорайони».
До нас у гості завітала голова ГО "Асоціація Гідів, Полоністів і Спортсменів "Менеджер Польскості"" пані Олена Семенова та Голова ГО "Культурно освітній центр національних меншин" пані Оксана Онуфрієнко.
У планах створення нових туристичних маршрутів для іноземних гостей у Кривому Розі.
#КривийРігтуристичний
#всебудетуризм
#туризмнадихає
#МандруйУкраїною

Криворізький міський голова Костянтин Павлов провів робочу зустріч із керівництвом Федерації стронгмену України та з представниками криворізького осередку Всеукраїнської організації «Федерація Стронгмену України» на якій обговорили перспективи розвитку стронгмену в Кривому Розі.
Третій рік триває плідна співпраця міста зі стронгменами України. У 2018 році у Кривому Розі з’явився осередок Всеукраїнської громадської організації «Федерація Стронгмену України» та в рамках святкування Дня Європи відбувся перший етап Кубка України зі стронгмену.
Тревел КР - із фотоапаратом. Команда Інституту розвитку міста започаткувала конкурс для всіх творчих мандрівників.
Для цього потрібно небагато: непохитна рука та пильне око фотомитця. Як стартував конкурс, розповість Ірина Павленко.
Більше у сюжеті ТРК "Рудана".

Завдяки перемозі в проведеному конкурсі в дитячому садочку-яслах №230 Покровського району, створена сенсорна кімната «RAINBOW GAME», що допоможе забезпечувати психолого-педагогічну допомогу дітям з особливими потребами.
Спілкуючись з вихователями дитячого садка міський голова Костянтин Павлов зазначив: «Ми робимо все, щоб разом з нами криворіжці могли брати участь у розвитку міста. Проекти "Громадського бюджету" ініціюють жителі, які хочуть змінити його на краще. Ми, зі свого боку, максимально відкриті до конструктиву і корисних змін! Особливо приємно, коли ініціативи стосуються підтримки та розвитку наших маленьких криворіжців. Тому, щиро вітаю вас з реалізацією проекту - відкриттям сенсорної кімнати, про яку, я знаю, ви давно мріяли! Зараз нелегкий для всіх нас час, однак місто зробить все можливе, щоб карантин не завадив втіленню в життя нових ідей криворіжців і в 2021 році».

На реалізацію ініціатив жителів будинків у міському бюджеті передбачено 5 млн грн. Подати пропозиції на участь у конкурсі містяни можуть до 26 лютого. За 5 років завдяки конкурсу «Теплий дім» вже 335 багатоквартирних будинків отримали можливість впровадити енергоефективні заходи.
Міський голова Кривого Рогу Костянтин Павлов сказав: «Місто продовжує допомагати мешканцям зробити їхні будинки теплішими та комфортними. При цьому, жителі самостійно, на загальних зборах, визначають розмір співфінансування і той вид робіт, який вони бажають провести у своєму будинку. Враховуючи досвід попередніх конкурсів, ми розуміємо, що десь від двох до чотирьох десятків будинків можуть претендувати цьогоріч на перемогу».

22 січня 1919 року увійшло до національного календаря, як величне державне свято.
Прагнемо, аби наша держава впевнено крокувала до стабільності й процвітання, а кожен українець відчував себе важливим у цьому русі.
У День свята Соборності України бажаємо Вам міцного здоров’я, мудрості й наснаги у праці на благо нашої держави, оптимізму та родинного затишку, впевненості в завтрашньому дні!

Домовленості про те, що тарифи на тепло підвищуватися не будуть, вдалося досягти на урядовій нараді за участю прем'єр-міністра України, мерів великих міст і представників НАК «Нафтогаз», Офісу Президента і депутатів Верховноі Ради.
Мер Кривого Ріг Костянтин Павлов сказав: «У Києві провели зустріч з прем'єр-міністром Денисом Шмигалем разом із колегами - мерами інших великих міст. Ми принципово поставили питання щодо неприпустимості зростання тарифів. Сподіваюся, що нас почули і розпочався діалог. Досягнута домовленість, що тарифи для населення на тепло рости не повинні».

Любиш місто? Відвідуєш екскурсії? Активний турист? Ну дуже хочеться подарунків?
Якщо відповідь хоча б одне "ТАК" Долучайся до конкурсу #travelKR
Умови конкурсу:
- зніми відео тривалістю до 30 секунд з улюбленої туристичної локації у місті і розкажи чим воно унікальне для тебе
- розміщуй ролик на власній сторінці із тегом #travelKR
- не забудь тегнути сторінку Кривий Ріг туристичний (за допомогою равлика @)

Попри складну економічну ситуацію, в бюджеті міста-2021 передбачено 143 млн грн на сферу розвитку спорту. Будуть не тільки збережені всі ДЮСШ, тренерський склад, стипендії спортсменам, а й профінансовані нові ставки тренерів для занять дітей в 135 нових секціях.
На діяльність 10 дитячо-юнацьких спортивних шкіл до складу яких нещодавно увійшли і 5 профспілкових шкіл від яких фінансування відмовилась держава, а саме: ДЮСШ з футболу "Кривбас-84", ДЮСШ "Локомотив" Придніпровської залізниці, ДЮСШ "Гірник" Криворізького залізорудного комбінату, ДЮСШ "Чемпіон" Криворізької міської федерації рукопашного бою, ДЮСШ "Богатир" металургійного комбінату "Криворіжсталь" та з важкої атлетики Дніпропетровської обласної фізкультурно-спортивної організації "Україна") у 2021 р. передбачено 143 млн грн.

В рамках підтриманою містом інвестиційної програми КП «Кривбасводоканал» придбало сучасну спеціалізовану техніку для оперативних ремонтів на міських мережах – десять вантажних автомобілів Sprinter Mercedes-Benz.
«Сучасний спецтранспорт – це, найголовніше, покращення якості та швидкості виконання ремонтних робіт, тобто якості водопостачання для криворіжців, а також і поліпшення умов роботи працівників підприємства Це важливий крок у виконанні програми модернізації комунальних підприємств міста», - зазначив міський голова Костянтин Павлов.
