
Шановний Костянтине Юрійовичу!
Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди Дня народження!
Бажаємо Вам міцного здоров`я, щастя і радості, добра і злагоди, сімейних гараздів, родинного благополуччя, нових професійних висот та перемог, здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань.
Із повагою, колектив КП "Інститут розвитку міста Кривого Рогу".

Від імені нашого колективу вітаємо вас та ваші родини з Різдвом Христовим! Нехай кожна оселя, в цей день, наповниться світлою радістю та дзвінким дитячим сміхом, прийдешній рік для всіх нас буде багатим на добро, принесе достаток, обдарує щедрою долею і міцним здоров’ям, втілить в життя всі плани і задуми.
Міцного здоров’я вам та вашим родинам, побільше радості та добрих новин.
З Різдвом Христовим!

Наприкінці травня проєкт будівництва комплексу з перероблення, знешкодження та складування твердих побутових відходів має бути представлений на Грантовій асамблеї країн донорів.
Кривий Ріг прагне вийти на європейський рівень перероблення сміття. Тверді побутові відходи будуть перероблятися в продукт вторинної сировини для подальшого використання в інших галузях, а на захоронення будуть відправлятися тільки інертні матеріали, які неможливо переробити. Таке завдання стоїть перед керуючим комітетом з реалізації проєкту "Нове будівництво комплексу перероблення, знешкодження та складування твердих побутових відходів".

Виходячи з основних параметрів бюджету міста на 2021 рік, на утримання та розвиток освітньої галузі передбачається спрямувати понад 3,3 млрд грн або 43% бюджету міста.
«Освітня галузь Кривого Рогу була, є, і буде пріоритетною. Ми не тільки зберегли, але і розширили програми по забезпеченню безкоштовного харчування школярів. Учні 1-4 класів, діти з багатодітних сімей, які опинилися у скрутному становищі, діти студентських сімей та діти, батьки яких задіяні або загинули чи пропали безвісти на Сході України - будуть харчуватися за рахунок міста. Крім того, збережено всі надбавки та доплати педагогічним працівникам. Також цього року ми будемо капітально ремонтувати заклади освіти та закупати нове, сучасне обладнання», - зазначив міський голова Костянтин Павлов.

Бажаємо міцного здоров’я, щастя, натхнення в роботі, успіхів в усіх добрих починаннях. Хай Новий рік принесе добробут та благополуччя у ваш дім і ваші родини.
Нехай цей Новий рік подарує вдачу, вирішить складні завдання й принесе успіхи у професійній діяльності.
З найкращими побажаннями, колектив КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу».

Незважаючи що цей рік був м'яко кажучи незвичним, вважаємо його успішним для розвитку туризму в нашому місті.
Сьогодні наздогнала ще одна гарна новина від National Tourism Organization of Ukraine представники готелів та локальних продуктів Кривого Рогу перемогли у конкурсі #SafeTravels.
Детальніше за посиланням
Вітання Переможцям!

На проведення капітальних ремонтів гуртожитків, ОСББ та енергоефективних заходів в багатоквартирних будинках, з бюджету міста-2021 планується спрямувати 58,8 млн грн. У цьому напрямку продовжується реалізація програм «Теплий дім», відшкодування частини кредитів та допомоги у проведенні капітальних ремонтів ОСББ. Крім цього, продовжується системна робота з капітального ремонту ліфтів у житловому фонді. У наступному році капітально відремонтують 105 ліфтів.
«Кривий Ріг залишається одним з небагатьох міст України, де надається допомога у такому складному питанні, як капітальний ремонт ліфтів. Це дуже затратно, щоб зробити фактично новий, комфортний і безпечний ліфт необхідно майже мільйон гривень. І хоча зараз у всіх будинках більшість квартир приватизовані, але ми розуміємо - самим людям «потягнути» такі ремонти навряд чи під силу. Як і асфальтування біля будинків. Тому, будемо допомагати. І це вагома допомога! Наприклад, у такому місті як Дніпро, торік капітально відремонтували 17 ліфтів, ми зробимо тільки за рік 105», - підкреслив мер Костянтин Павлов.

У міському бюджеті-2021 на галузь охорони здоров’я передбачено 198,4 млн грн. Місто продовжує піклуватися про хворих дітей, яким на рівні держави були скасовані виплати на лікування, для мешканців пільгових категорій й надалі працюватиме програма з безкоштовного зубопротезування, а також продовжена муніципальна програма «СТОП-інфаркт».
Мер Костянтин Павлов зазначив: «У 2021 році будуть повністю збережені всі міські медичні програми. Спрямовуємо 52 млн грн на забезпечення медикаментами дітей з онкологічними захворюваннями, хворих на цукровий діабет, для проведення заходів з боротьби з туберкульозом, проведення гемодіалізу, придбання лікувального харчування для хворих на фенілкетонурію. 10 млн грн направляємо на офтальмологічну допомогу криворіжцям. На муніципальну програму «СТОП-інфаркт» спрямовуємо 15 млн грн. Виділили також кошти на оплату комунальних послуг та енергоносіїв закладам охорони здоров’я первинного та вторинного рівня».
Відправитися у прес-тур «Дорогою вина та смаку Української Бесарабії» цьогоріч не дозволив COVID-19. Проте, у форматі офлайн дегустації-презентації познайомитися зі смачним колоритом кожного регіону – все ж вдалося.
Інститут розвитку міста разом з партнерами взяли участь у першому в Україні онлайн-престур з реальною дегустацією, організованою Дорогою вина та смаку Української Бессарабії у партнерстві з проєктом ЄС.

Мер Кривого Рогу Костянтин Павлов підкреслив, що бюджет збалансований і його основний пріоритет - продовження соціальної підтримки криворіжців, сфер охорони здоров'я та освіти, розвиток транспортної та дорожньої інфраструктури, реалізація інвестиційних проєктів у сфері енергоефективності.
Значну частину міського бюджету-2021 займають видатки соціального характеру - заробітна плата працівникам шкіл та інших бюджетних установ; оплата енергоресурсів та комунальних послуг лікарень, амбулаторій, закладів освіти; забезпечення для всіх криворіжців безкоштовного проїзду у міському комунальному транспорті, збільшення вдвічі допомоги на компенсацію підвищення тарифів, інші соціальні виплати мешканцям, тощо - це 5,7 млрд грн (84%).
У День Святого Миколая "Інститут розвитку міста" влаштував для криворіжців костюмовану вікторину-екскурсію найстарішим проспектом Кривого Рогу.
До мандрівки Поштовим долучилися як бувалі екскурсанти, так і містяни, що просто проходили неподалік. Святкового настрою додавали атмосферні костюми в новорічному та етностилі.
Детальніше у сюжеті.
