Новий бренд міста або обличчям до інвестора!

Нарешті у нашого міста з’явиться якісний впізнаваний бренд та підвищиться інвестиційна привабливість!

Головним чинником цього стане підписаний нещодавно тристоронній договір по проекту «Маркетингова стратегія міста Кривого Рогу та інструменти її впровадження» між представниками Проекту МЕРМ, Інститутом розвитку міста та виконкомом Криворізької міськради.

Метою проекту є розробка та впровадження ефективних інструментів формування позитивного інвестиційного іміджу міста, забезпечення залучення в економіку внутрішніх і зовнішніх інвестицій для створення широкого спектру підприємств з високою продуктивністю й можливістю всебічної зайнятості мешканців Кривого Рогу, в тому числі збільшення економічної активності жінок, що сприятиме сталому розвитку міста.

Реалізація Проекту відбуватиметься протягом лютого – грудня 2013 р., інформація щодо основних заходів буде систематично висвітлюватися на нашому сайті.