К.Павлов: Магістраль по вулиці Едуарда Фукса ремонтується комплексно, з урахуванням всіх сучасних вимог. Це і зручність, і комфорт і, що важливо, безпека для водіїв та пішоходів 

За останні роки у Кривому Розі, фактично, відремонтовані всі ключові автомагістралі міста: дорога по вулиці С.Колачевського, проспект 200-річчя Кривого Рогу, шлях в сторону житломасиву Південного ГЗК, прокладена нова дорога у Покровському районі на мікрорайоні Зарічний. Зараз реконструюють одну із центральних магістралей по вулиці Едуарда Фукса, що поєднує центр міста із північною та південною частиною. Це - великий дорожній проєкт міста та області.

12 липня мер Кривого Рогу Костянтин Павлов провів робочу нараду на об’єкті за участю дорожників та комунальних служб.
Мер Костянтин Павлов підкреслив: «За останній час зроблена нова дорога по проспекту 200-річчя Кривого Рогу. Зараз тут, на одній із головних транспортних артерій міста, розпочато завершальний етап будівництва - від 173 кварталу до «Піонера». Таким чином, після ремонтів у Тернівському районі, на 17 кварталі, у районі станціі «Рокувата» і так далі – північна та південна частина міста будуть з’єднані хорошими дорогами. Магістраль по вулиці Едуарда Фукса ремонтується комплексно, з урахуванням всіх сучасних вимог. Це і зручність, і комфорт і, що важливо, безпека для водіів та пішоходів».Як це було зроблено по проспекту 200-річчя Кривого Рогу, на цій автомагістралі, в ході реконструкції, будуть облаштовані сучасні парковки, відремонтовані тротуари, спуски, перехрестя, встановлені нові дорожні знакі, укладена тактильна плитка для людей з обмеженими можливостями, висаджені декоративні дерева, для комфортного руху велосипедистів передбачена велосипедна доріжка. Від 173 кварталу до «Піонера» буде змонтоване нове світлодіодне освітлення. Дорожники доповіли меру, що задля безпеки пішоходів, а також попередження ДТП, передбачено будівництво дорожнього огородження. Цією дорогою рухається велика кількість автотранспорту, у тому числі, і комунального – тролейбуси та автобуси, нове сучасне асфальтне покриття, безумовно, сприятиме збереженню технічного стану автотранспорту, і зокрема, муніципального.

Міськводоканал ще 2 місяці тому розпочав заміну комунікацій, а також винесення із проїжджої частини своїх аварійних дільниць, паралельно заміною своїх комунікацій займаються і фахівці газової служби. Проєктом, що був розроблений та виготовлений коштом міського бюджету, буде вирішено низку важливих питань. На даній ділянці автошляху були виявлені «просадки» - проєктом передбачено зміцнення проїжджої частини із будівництвом новоі ливнівки із боку «Піонера».

Варто зазначити, що на ділянці від «Піонера» до Автотехнікуму взагалі, від моменту будівництва дороги, була відсутня ливньова каналізація. Зараз ця проблема буде усунена.