Незважаючи на пандемію, яка внесла свої корективи в економічний розвиток, Кривий Ріг залишається містом соціального захисту та підтримки криворіжців

На засіданні виконкому Криворізької міської ради були підтримані всі рішення соціального напрямку. У липні ще майже 18 тисяч криворіжців отримають матеріальну допомогу на загальну суму 27,8 млн грн. З початку року з міського бюджету вже виділено 204,9 млн грн на соціальну підтримку мешканців Кривого Рогу.

«Незважаючи на пандемію коронавірусу, яка внесла свої корективи в соціально-економічний розвиток Кривого Рогу, ми залишаємося містом соціального захисту та підтримки криворіжців. На сьогодні збережена і вдало працює наймасштабніша в Україні соціальна програма. Вона передбачає понад 50 різних видів матеріальних допомог, пільг та компенсацій. З року в рік зростають видатки Програми, так на 2021 рік – це понад 400 млн грн. Крім того, ми продовжуємо розширювати спектр надання матеріальної підтримки мешканцям міста», - зазначив міський голова Костянтин Павлов.

Кривий Ріг - єдине місто, в якому започатковані минулого року виплати матеріальної допомоги: дітям, які мають статус «Дитина, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів» та особам з інвалідністю з дитинства. У липні таку допомогу у розмірі 5 тисяч гривень отримають 24 дитини. З початку року її вже надано 150 дітям та по 3 тис. грн - 635 особам з інвалідністю. З початку року такі виплати від міста вже отримали 1745 криворіжців на суму 5,5 млн грн.

У місті запроваджено єдиний підхід до надання матеріальної допомоги громадянам пільгових категорій, а саме: фронтовикам Другої світової війни, учасникам АТО та ООС, воїнам — інтернаціоналістам та постраждалим в наслідок ЧАЄС. Крім того, у міському бюджеті передбачені виплати на безкоштовне зубопротезування, спортсменам з інвалідністю, а також - матеріальна допомога внутрішньо переміщеним особам на лікування.

«У липні 931 учасник бойових дій в зоні АТО, ООС отримає одноразову допомогу від міста у розмірі по 5 тис. грн. З початку року таку допомогу вже отримали 2542 бійці. Цього місяця буде виділена матеріальна допомога 259 воїнам-інтернаціоналістам. А з початку року її вже одержали 1020 воїнів та родин загиблих. Також, 41 постраждалий у наслідок катастрофи на Чорнобильській АЕС отримав підтримку від міста. З початку року допомогу від міста надано й 1513 чорнобильцям», - доповіла Інеса Благун, директор департаменту соціальної політики.

Місто не залишає без уваги та продовжує роботу з виплати матеріальної допомоги криворіжцям у зв’язку зі скрутним матеріальним становищем та значними витратами на лікування. У липні 909 криворіжців отримають допомогу на загальну суму 1,9 млн грн. З початку року таку підтримку від міста вже одержали 3001 мешканець міста на суму 8,2 млн грн.