«Громадський бюджет-2022» у Кривому Розі - для вдалої участі у муніципальному конкурсі місто організувало для активних городян тренінги із залученням експертів 

За підтримки мера Костянтина Павлова 26 липня стартував конкурс проєктів «Громадський бюджет-2022», завдяки якому громадськість міста зможе отримати підтримку міської влади для реалізації своїх ініціатив для покращення змін нашого міста на краще. Міська влада не лише організовує й завжди підтримує ініціативи мешканців, а й проводить навчання для потенційних авторів.

Тренінги з розробки та подання проєктів на участь у конкурсі тривали два дні. Відвідати їх мали змогу всі охочі попередньо зареєструвавшись за відповідним посиланням на у сайті виконкому Криворізької міської ради https://gb.kr.gov.ua/.
Від імені міського голови учасників тренінгів привітав заступник міського голови Сергій Мілютін: «Кривий Ріг має активну, ініціативну та небайдужу до майбутнього рідного міста громаду. Нас з вами об'єднує те, що у нас є спільне завдання розвивати наше улюблене місто. «Громадський бюджет-2022», стає «ширшим», тому ще більше категорій громадських активістів може взяти участь у конкурсі. Сьогодні, завдяки цьому тренінгу є можливість забезпечити інформаційну підтримку конкурсантів, залучити ще більше криворіжців до участі в голосуванні. Хочу побажати вам всім успіхів, в нашій спільній справі».

З кожним роком до «Громадського бюджету» залучається все більше городян. Якщо у 2016 році надійшло 82 конкурсні заявки, то вже у 2021-му їх було 132. Зросла й активність криворіжців в процесі самого голосування. Учасники більш професійно підходять до створення нових проєктів, а місто йде їм на зустріч і переглядає умови конкурсу, з урахуванням побажань громадськості. Під час тренінгу учасникам більш детально пояснювали правила подачі, оформлення заявок та конкурсних проєктів.

Участь у тренінгах взяли 50 ініціативних, небайдужих до майбутнього рідного міста криворіжців. «Це так добре, що місто надало нам таку можливість - розповісти про наші ідеї й проєкти. Я перший раз беру участь у такому конкурсі й дуже вражена рівнем підготовки тренінгу та сподіваюся отримати перемогу. Наш проєкт – це створення розвивального центру для підлітків, який би допомагав їм визначиться з вибором майбутньої професії» - сказала Рудник Анжела, майбутня учасниця конкурсу «Громадський бюджет-2022».
Спікер тренінгу, Руслан Краплич, допомагаючи учасникам, акцентував увагу на правильності підготовки проєктів, формулюванні мети проєкту, специфіці складання проєкту, для того, щоб проєкти були переможними. Він зазначив: «У Кривому Розі дуже прогресуюча програма «Громадського бюджету». За ініціативи міської влади вже понад 6 років, у місті відбуваються тренінги з підготовки учасників, і з кожним роком якість проєктів зростає, і це дуже важливо. Пріоритет на сьогоднішніх тренінгах буде визначено на проєкти спрямовані на здоровий спосіб життя, на оздоровлення суспільства – це те, що потрібно нашим мешканцям сьогодні».

Ще два тренінги пройдуть 13-14 серпня 2021 року. Посилання на реєстрацію буде додатково опубліковано на офіційному сайті виконкому Криворізької міської ради.