10 років в авангарді праці заради рідного Кривого Рогу

Комунальному підприємству «Інститут розвитку м. Кривого Рогу» 1 серпня виповнюється 10 років. Як аналітичний центр, спрямований на організаційну, ресурсну та проєктну підтримку сталого місцевого розвитку, Інститут має неоціненний досвід розробки та реалізації багатьох проєктів, які добре відомі городянам: Industrial Fest, Eurofest, Ярмарок Екскурсій, різноманіття локацій промислового туризму та багато іншого.

На жаль, зараз не до гучних свят, адже тривають бойові дії й основне завдання для нас всіх – відстояти Батьківщину. Та попри об’єктивні складнощі підприємство продовжує успішно працювати, бо має команду з висококваліфікованих спеціалістів (фахівців з планування та проведення соціологічних і психологічних досліджень, проєктного менеджменту, тренінгів, комунікації), об'єднаних прагненням сприяти розвитку міста на користь громади. Співробітники Інституту розвитку міста постійно підвищують власну кваліфікацію шляхом участі у тренінгах, форумах та конференціях.

Ми віримо, що Перемога не забариться й наше рідне місто повернеться до нормального життя. Кривий Ріг має потужний потенціал, ефективну команду управління та найголовніше – безліч небайдужих людей, які прагнуть перетворити рідне місто на сучасний Hub, зручний та комфортний для проживання його мешканців. Тож продовжуємо працювати на Перемогу та вже зараз планувати низку проєктів, що почнемо реалізовувати коли наступить мир, якого всі так прагнуть.