«Віртуальний КР»

Впродовж останніх двох тижнів у Кривому Розу проводився надзвичайно цікавий та пізнавальний захід. Близько 100 дітей з числа учнів криворізьких шкіл та переселенців мали змогу познайомитися з історією нашого славетного міста та його родзинками.

Організаторами заходу виступив відділ розвитку туризму КП «Інститут розвитку м. Кривого Рогу» разом з Департаментом освіти міськвиконкому. Все відбувалося на базі літніх дитячих майданчиків. Малеча мала змогу відправитись у цікаві віртуальні подорожі за допомогою VR-окулярів, розширити свої знання про історію та сучасні туристичні локації нашого міста.

Загалом було проведено чотири заходи з урахуванням віку дітей. Школярам особливо сподобались науково-пізнавальні вікторини, гра «Краєзнавчий твістер» та розмальовки на індустріальну тематику. Ідея проведення проєкту «Віртуальний Кривий Ріг» виникла на початку військових дій в країні для того, щоб психологічно розвантажити дітей, урізноманітнити їх дозвілля та додати позитивних емоцій. Подібні заходи триватимуть й надалі.