Інститут розвитку міста на постійній основі організовує заходи задля задоволення соціальних, культурних, економічних потреб місцевої громади.

Серед них чільне місце займають заходи, спрямовані на популяризацію спорту та здорового способу життя, підвищення інституційної спроможності громади, розвиток туризму у Кривому Розі.

 

2018

У Кривому Розі пройшла "Ніч індустріальної культури"!

 Главное фото

У ніч з 8 на 9 вересня 2018 року у Кривому Розі вже вдруге відбулася унікальна для міста подія – масштабний нічний фестиваль "Industrial Fest" на території ТЦ "МЕТРО".

На базі Інституту розвитку тренінг з проектного менеджментуміста Кривого Рогу проведено тренінг з проектного менеджменту
заглавная
 У рамках виконання заходів Програми залучення інвестицій та розвитку міжнародної співпраці в м. Кривому Розі на 2016 - 2020 роки з 05 по 06 червня проведено тренінг на тему: «Практичні рекомендації щодо корпоративного управління проектами з міжнародними донорами та програмами міжнародної технічної допомоги в Україні». У навчанні взяли участь представники провідних структурних підрозділів виконкому Криворізької міської ради та комунальних підприємств міста.  
Вже п’ятий рік поспіль Кривий Ріг на один день стає європейським!

1

19 травня у Тернівському районі пройшов масштабний фестиваль День Європи у Кривому Розі EUROFEST.

На базі Інституту розвитку міста Кривого Рогу проведено семінар-тренінг з пошуку потенційних інвесторів для реалізації проектів
IMG 2688 В рамках виконання заходів Програми залучення інвестицій та розвитку міжнародної співпраці в м. Кривому Розі на 2016 - 2020 роки з 25 по 27 квітня на базі КП «Інституту розвитку міста Кривого Рогу» для працівників органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств міста проведено безкоштовний семінар на тему: «Шляхи запровадження міжнародних стандартів інвестиційної діяльності».  
У Кривому Розі проведено «Ярмарок екскурсій», присвячений Всесвітньому дню екскурсовода!
 Інститут розвитку міста Кривого Рогу  Вже стало доброю традицією в Кривому Розі відзначати Всесвітній день екскурсовода - свято цікавої та неординарної професії, що є невід'ємною частиною ведення екскурсійної діяльності.

Вперше 24 лютого 2018 року у ТРК «Сонячна Галерея» проведено міський захід «Ярмарок екскурсій», організаторами якого були управління економіки виконкому Криворізької міської ради, КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» і ТРК «Сонячна галерея».

 

 

2017

Інститут Розвитку Міста пропонує переглянути цікавий фото-звіт!

Image00002

Пригадайте, яким цікавим та незвичайним був фестиваль – Ніч Індустріальної Культури! Ця подія відбулась 8вересня.

2016

В Кривому Розі відзначали Дні Європи в Україні 2016!

Image00002

Яскраві декорації, натовпи людей, мови різних країн світу, драйвова музика, танці, конкурси – все це і не тільки наповнило парк ім. Артема 21 травня під час святкування Днів Європи в Україні.
У Кривому Розі відзначали Міжнародний День екскурсовода

Image00002

19 лютого більше 100 представників туристичного бізнесу, промислових підприємств, виконкому Криворізької міської ради, а також екскурсоводи та краєзнавці міста зібралися в ДВНЗ "Криворізький національний університет", аби відзначити свято, що віднедавна стає все більш актуальним для Кривого Рогу – міжнародний день екскурсовода.
Активна молодь у співпраці з місцевою владою планували «День Європи» у Кривому Розі

Image00002

4 лютого було проведено захід для молоді у форматі Open space (відкритий простір) з метою обговорення питань євроінтеграції та розробки ідей щодо проведення Дня Європи у Кривому Розі у 2016 році.

 

2015

У Кривому Розі відбувся Третій форум інституцій місцевого розвитку

На захід прибуло близько 80 учасників з різних міст України та Канади, серед яких представники інституцій місцевого розвитку, бізнесу, влади, громадського сектору та проектів міжнародно-технічної допомоги.
У Кривому Розі вперше проведено наймасштабніший велозахід країни – Veloforum 2015

Протягом двох днів - 10-11 жовтня в приміщенні Криворізького національного університету учасники Форуму, яких виявилося понад 100 осіб з різних міст України, Великобританії, Польщі, Німеччини, Сербії та інших країн, обговорювали актуальні проблеми розвитку велоруху, ділилися досвідом розробки міських велоконцепцій та успішними локальними практиками.
У Кривому Розі пройшов фестиваль сучасного мистецтва «Сплав»

Фестиваль тривав два дні – 2-3 жовтня і включав масштабну виставку робіт мистецтва просто неба від криворізьких, київських та німецьких художників, а також емоційну постановку від театру Табор production «DVOЄ», перформанси, майстер класи та виставку хенд-мейд виробів.
У Кривому Розі пройшла дводенна виставка-фестиваль «Скарби Рудани»

Першого дня, 18 вересня, в конференц-залі ДВНЗ «Криворізький національний університет» зібралося близько 60 представників промислових підприємств, геологів, мінерологів, обробників каміння, виробників та продавців сувенірної продукції, аби обговорити перспективи розвитку сувенірної галузі у Кривому Розі.
У Кривому Розі відбувся ZdravoFest 2015

13 червня парк імені Богдана Хмельницького став місцем збору активної молоді та всіх охочих долучитися до свята здорового способу життя і отримати багато позитивних емоцій.
Рок, драйв та гарний настрій на Криворізькому музичному фестивалі "Не Дай СНІДу Шанс!"

23 травня 2015р. у Кривому Розі відбулася унікальна для міста подія – Криворізький музичний фестиваль "Не Дай СНІДу Шанс!", в якому взяли участь кращі гурти міста та запрошені гості.
У Кривому Розі відзначали День Європи

Святкове дійство відбувалося в парку імені 50-річчя Радянської України і зібрало понад тисячі криворіжців.

Програма заходу була цікавою, насиченою та передбачала безліч розваг на всі смаки та вподобання.

23-24 квітня 2015 року у Кривому Розі відбувся Перший Всеукраїнський форум "Індустріальний туризм: кращі практики для ефективного розвитку територій"
Головна мета заходу – презентувати потенціал міста для розвитку промислового туризму, обмінятися досвідом та обговорити проблеми і перспективи становлення даного туристичного напрямку в Україні та зокрема в Кривому Розі.
День екскурсовода по-криворізьки

20 лютого наше місто вперше відзначало досить незвичне для Кривого Рогу свято – Міжнародний День екскурсовода. Програма святкування включала дві складові – засідання з презентаціями розроблених маршрутів по місту та власне автобусну екскурсію для всіх бажаючих «Кривий Ріг – місто контрастів».

 

2014

ZdravoFest

29 червня 2014 року у День молоді на Арт майдані біля театру імені Т.Г.Шевченка зібралося більше двох тисяч криворіжців та гостей міста, аби долучитися до чудового дійства - ZdravoFest, свята здорового способу життя та активної життєвої позиції.
 Урочисте відкриття майданчиків для занять воркаутом (2)

Вже котрий рік поспіль Група Метінвест ініціює проведення Програми Соціального Партнерства «Місто – нашими руками», в рамках якої народжуються проекти, що роблять життя у нашому місті більш комфортним та цікавим.
День фізичної культури та спорту в Кривому Розі разом з GIZ

12 вересня на стадіоні «Спартак», що в парку ім. газети «Правда», відбулося святкування Дня фізичної культури та спорту Центрально-Міського району, що проходило під гаслом «Спорт – це здоров'я, сила духу та краса».
ZdravoFest SPORT

Яскравою та насиченою виявилась остання субота вересня у парку відпочинку на 44-му кварталі, адже цей день, що пройшов під гаслом «Один парк – два фестивалі», запам'ятався усім його відвідувачам особливою атмосферою гарного настрою, єдності та активної життєвої позиції.
Другий Всеукраїнський Форум інституцій місцевого розвитку City Development Institutions Forum 2014

Даний захід є логічним продовженням Першого Всеукраїнського Форуму City Development Institutions Forum, що минулого року зібрав понад 80 учасників з 20 міст України та створив платформу для взаємодії, обміну досвідом та конструктивного діалогу між вітчизняними та зарубіжними інституціями місцевого розвитку.

2013

Форум «Інноваційні інструменти місцевого розвитку» (CDI Forum 13)

28-29 листопада у Кривому Розі відбувся перший Всеукраїнський Форум «Інноваційні інструменти місцевого розвитку». Ініціатором заходу виступив Інститут розвитку міста Кривого Рогу за підтримки Криворізької міської ради, головний партнер – ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Партнер Форуму: Проект  МЕРМ «Місцевий економічний розвиток міст України».

Святкування Дня Європи у Кривому Розі

17 травня на території Арт-майдану біля КП «Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка» проведено захід, присвячений Дню Європи. На площі було облаштовано Європейське містечко, де кожен бажаючий мав змогу отримати інформацію щодо взаємодії України з Європейським Союзом,  а саме дізнатися про проекти та програми ЄС, що наразі реалізуються в нашій країні.

Міжнародний науково-практичний форум «Індустріальний туризм: реалії та перспективи»

Захід зібрав провідних науковців в галузі промислового туризму в Україні та Росії (Любіцева Ольга Олександрівна, завідувач кафедри краєзнавства та туризму Київського національного університету ім. Т. Шевченка; Новіков Володимир Семенович, професор Міжнародної туристичної академії (м. Москва, Росія); Афанасьєв Олег Євгенович, доцент кафедри фізичної та економічної географії Дніпропетровського національного університету ім. О.Гончара, доктор географічних наук), представників влади та Інституту розвитку міста.